> > > > > werken-aan-wonen

Siep Van Der Werf - Werken Aan Wonen

Het boek Werken Aan Wonen van de auteur Siep Van Der Werf is 3 maal gevonden, 2 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Werken Aan Wonen" is nieuw te koop vanaf € 33,00 bij Bol.com. "Werken Aan Wonen" is tweedehands te koop vanaf € 9,85 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 33,00 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (1) vanaf € 9,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
Werken Aan Wonen

Type: Paperback
ISBN: 9789046903605
Levertijd: 2

Aanbieder:
€ 33,00
Werken Aan Wonen

Type: Paperback
ISBN: 9789046906323
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 38,95
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789046901267
   
Soort boek
Paperback


‘Een eigen huis, een plek onder de zon….’ Huisvesting is een belangrijk onderwerp. Ieder mens heeft ermee te maken, en een goede woning kan grote invloed hebben op hoe gelukkig mensen zijn. In de sociaal-juridisch praktijk krijgen professionals dan ook vaak te maken met zaken die aan wonen gerelateerd zijn.<br />In Werken aan wonen komen alle sociaal-juridische aspecten van huisvesting samen. Het behandelt vragen als hoe kom je aan een woning, is kopen beter dan huren, hoe zit het met huurtoeslag en wat te doen bij overlast. Bij de uitwerking hiervan worden onderwerpen betrokken als de geschiedenis van volkshuisvesting in Nederland, bouwen en plannen, de woningcorporaties en hun taak van sociaal verhuur. Ook de stedelijke vernieuwing in de wijken komt uitgebreid aan de orde en met name de mensen in de buurt. De praktische kant wordt belicht met casuïstiek en ook in de opdrachten op de bijbehorende website.<br />Door de brede invalshoek biedt dit boek studenten SJD de kennis en kunde die zij op het gebied van wonen nodig hebben, maar is het bovendien geschikt voor de opleidingen social work en vastgoed en makelaardij en voor elke professional die betrokken is bij volkshuisvesting. <br /><br />Siep van der Werf is docent aan het Instituut voor Hoger Juridisch Onderwijs van de Hogeschool van Amsterdam. Eerder schreef hij De verdeling van arbeid en Allochtonen in de multiculturele samenleving, en samen met Klaas Hoeksema Sociologie voor de praktijk.<br />
Prijs
€ 9,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Siep Van Der Werf
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,90
Allochtonen Dr5

ISBN: 9789062831104


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 14,90
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 24,45
Tweedehands (0)