> > > > > vianen-werkelijkheid-en-fantasie

Weide, Suzanne. - Vianen, Werkelijkheid En Fantasie

Het boek Vianen, Werkelijkheid En Fantasie van de auteur Weide, Suzanne. is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Vianen, Werkelijkheid En Fantasie" is tweedehands te koop vanaf € 8,55 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,55 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789076940151
   
Soort boek
Bindwijze overig


'k heb op mijn tochten langs de Lekeen wonderschone boom zien staanU denkt; maar wat is daar nu aanis er aan bomen soms gebrek?Het zonlicht viel in zachte banen't was tussen Lexmond en Vianen Wim Hagemans (1922) schreef het gedicht 'Lek' bij zijn aquarellen die hij van de omgeving van Vianen vervaardigde. De eerste strofe verwoordt de schoonheid van het rivierenlandschap die al eeuwenlang een grote aantrekkingskracht vormt voor schilders en schrijvers. Vanaf de zestiende eeuw tot op de huidige dag zijn de sluizen, bruggen, uiterwaarden, de dijken van de Lek en de polders met de verspreid liggende dorpen op papier en linnen vastgelegd. De wisselende seizoenen geven aan dit landschap een extra dimensie. Dit rijk geïllustreerde boek verschijnt bij de tentoonstelling Vianen werkelijkheid en fantasie en geeft een boeiend overzicht van beeldend kunstenaars die zich door het pittoresk gelegen Lekstadje Vianen in hun werk lieten inspireren.
Prijs
€ 8,55
Bekijk boek