> > > > > historische-canon-tussen-vecht-eem

Tve Werkgroep Historische Canon - Historische Canon Tussen Vecht & Eem

Het boek Historische Canon Tussen Vecht & Eem van de auteur Tve Werkgroep Historische Canon is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Historische Canon Tussen Vecht & Eem" is tweedehands te koop vanaf € 24,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789081283526
   
Soort boek
Paperback


<p>Historische Canon tussen Vecht & Eem</p> <p>Inhoud onder andere</p> <ul> <li>Geologie tussen Vecht en Eem</li> <li>De eerste mensen in de regio</li> <li>Van prehistorie tot moderne tijden</li> <li>Kerstening & Frankisering</li> <li>Het Sint Janskerkhof met de doodwegen</li> <li>De Erfgooiers</li> <li>Venen rondom het Gooi. Middeleeuwse veenontginningen tussen Vecht en Eem (ca. 800-1350)</li> <li>De opkomst van de steden en de ongelijke verhouding tussen stad en platteland</li> <li>Kastelen en de rivaliteit tussen Utrecht en Holland</li> <li>Niet altijd even goede buren. Grensconflicten langs de randen van het Gooi</li> <li>Humanisten & reformatoren tussen Vecht en Eem</li> <li>De grote stad in de buurt ? Landhuizen & forensen</li> <li>Water als verdedigingsmiddel</li> <li>?Het Witte Goud? De porseleinindustrie in Gooi-en Vechtstreek</li> <li>Kathedralen tussen Vecht en Eem</li> <li>De opkomst van de industrie</li> <li>Sociale bewogenheid</li> <li>Schildersdorpen tussen Vecht en Eem</li> <li>Wereldverbeteraars & vrijdenkers</li> <li>Van turfwinning naar recreatie</li> <li>Op de bres voor de natuur</li> <li>De regio als communicatieknooppunt in de Tweede Wereldoorlog</li> <li>Een nieuw geluid en een nieuw beeld. Het Gooi als bakermat van de Nederlandse Omroep</li> </ul>
Prijs
€ 24,95
Bekijk boek