> > > > > the-undutchables-leven-in-holland-jubileumeditie

Colin R. White - The Undutchables - Leven In Holland (jubileumeditie)

Het boek The Undutchables - Leven In Holland (jubileumeditie) van de auteur Colin R. White is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "The Undutchables - Leven In Holland (jubileumeditie)" is tweedehands te koop vanaf € 11,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789038884103
   
Soort boek
Bindwijze overig


<p>Een hardhandige cursus Zelfkennis, waarvan inmiddels meer dan 175 000 exemplaren zijn verkocht. <br />`I fuck dogs, sprak ooit een Nederlandse hondenfokster. Over dit soort (en ergere) misverstanden tussen Nederlanders en buitenlanders gaat The Undutchables. Want ondanks hun al lange verblijf tussen ons dierbare klompenvolk zijn de auteurs, een Engelse en een Amerikaanse half-immigrant, nog steeds niet over hun verbazing heen. Zij onderwierpen Nederland en de Nederlanders aan een objectieve en geestige analyse.<br />`Niets is interessanter dan jezelf te zien door de ogen van een ge?nteresseerde buitenstaander. Het Parool<br />'Een vrolijke lachspiegel.' - de Volkskrant<br />Fragment:<br />`Waar u ook eet, wanneer het eten op tafel komt gelden er vaste regels. <br /> Voor u begint, wenst u uw gezelschap een prettige maaltijd toe, naar keus met: `Eet smakelijk , `Smakelijk eten of `Eet ze .<br /> Pas de eetgereilogie toe die bij de betreffende maaltijd hoort:<br />Alle maaltijden: Hussel, prak en speel veel met uw eten en trek er een gezicht bij alsof u in trance verkeert. Tussen deze vlagen van meditatief gerotzooi door kletst u ononderbroken met uw tafelgenoten. Als u het hoofdgerecht op hebt, schraapt u eerst met veel bestekgekletter uw bord helemaal schoon waarna u met langdurig likken uw bestek reinigt. Messen kunnen op degenslikkerwijze in de keel worden neergelaten om de laatste hardnekkige etensresten te verwijderen.</p>
Prijs
€ 11,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Colin R. White
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
The Undutchables

ISBN: 9780962500633


Bekijk boek

Nieuw (6)
vanaf € 7,90
Tweedehands (3)
vanaf € 6,85
Undutchables

ISBN: 9789038890982


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 17,95
Tweedehands (3)
vanaf € 6,99
Nieuw (2)
vanaf € 39,73
Tweedehands (0)