> > > > > dominicus-estland-letland-en-litouwen

Hugo Van Willigen - Dominicus - Estland, Letland En Litouwen

Het boek Dominicus - Estland, Letland En Litouwen van de auteur Hugo Van Willigen is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Dominicus - Estland, Letland En Litouwen" is tweedehands te koop vanaf € 16,95 bij Bol.com.

Tweedehands (2) vanaf € 16,95 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025764449
   
Soort boek
Paperback


Oneindig veel bos, reusachtige zwerfkeien, prachtige stille zandstranden en idyllische meertjes: Estland, Letland en Litouwen beschikken over uitbundig natuurschoon. Deze regio leent zich uitstekend voor wandel- en fietstochten, watersport en andere vormen van natuurrecreatie. <br />Cultuurliefhebbers komen ook ruimschoots aan hun trekken. Tallinn heeft een romantische middeleeuwse binnenstad en Riga is een fascinerende metropool en jugendstilhoofdstad van Europa. Het cr?mekleurige Vilnius met zijn barokke kerktorens heeft juist een haast mediterraan karakter. <br />Ook in de provincie, waar de tijd soms stil lijkt te hebben gestaan, valt genoeg te ontdekken. Wat te denken van de curieuze Kruisenheuvel, de Koerse Schoorwal en kastelen uit de tijd van de ridderorden? Alle ingredi?nten voor een afwisselende vakantie zijn dus aanwezig.<br /><br />Hugo van Willigen woont al geruime tijd in Estland. In Tallinn beheert hij een jeugdherberg en is hij werkzaam als reisleider.
Prijs
€ 16,95
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025765033
   
Soort boek
Paperback


Oneindig veel bos, reusachtige zwerfkeien, prachtige stille zandstranden en idyllische meertjes: Estland, Letland en Litouwen beschikken over uitbundig natuurschoon. Deze regio leent zich uitstekend voor wandel- en fietstochten, watersport en andere vormen van natuurrecreatie. Cultuurliefhebbers komen ook ruimschoots aan hun trekken. Tallinn heeft een romantische middeleeuwse binnenstad en Riga is een fascinerende metropool en jugendstilhoofdstad van Europa. Het crèmekleurige Vilnius met zijn barokke kerktorens heeft juist een haast mediterraan karakter. Ook in de provincie, waar de tijd soms stil lijkt te hebben gestaan, valt genoeg te ontdekken. Wat te denken van de curieuze Kruisenheuvel, de Koerse Schoorwal en kastelen uit de tijd van de ridderorden? Alle ingrediënten voor een afwisselende vakantie zijn ruimschoots aanwezig!
Prijs
€ 21,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Hugo Van Willigen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 25,99
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 17,05
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 29,99