> > > > > metamanagement-1-achtergronden-en-ontwikkelingen

Wirtz - Metamanagement 1. Achtergronden En Ontwikkelingen

Het boek Metamanagement 1. Achtergronden En Ontwikkelingen van de auteur Wirtz is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Metamanagement 1. Achtergronden En Ontwikkelingen" is tweedehands te koop vanaf € 13,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 13,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789024409860
   
Soort boek
Hardcover


Dit boek geeft antwoorden op de vraag op welke wijzen een (intuïtieve) kijk op de organisatie in verband kan worden gebracht met standaardbeelden, gangbaar in de sociale en gedragswetenschappen. Het boek wil een bijdrage leveren aan de persoonlijke effectiviteit van de manager. <br /><br />Managers organiseren en gebruiken daarbij hun (wetenschappelijk) referentiekader en zichzelf als bron en als instrument Deze uitspraak vormt de essentie van de thematiek van dit boek. Het wetenschappelijk referentiekader bestaat voor de manager meestal uit impliciet en intuïtief aangevoelde beelden over wetenschap en organisatie. Hoewel er tussen de wetenschap en de praktijk van het organiseren vanouds een kloof bestaat, zijn er verbindingen en integraties mogelijk, die de manager tot stand kan brengen. Met enkele intuïtieve beelden over organisaties als vertrekpunt wordt het spoor terug gevolgd. Zo ontstaat een verkenningstocht langs verschillende standaardbeelden van wetenschap: bakermat en metagebied van de organisatie. Vier standaardbeelden vormen de basis voorvier organiseerpatronen: het empirisch-analytische, het interpretatieve, het kritisch-historiserende en het communicatie-theoretische standaardbeeld. <br /><br />De persoonlijke vaardigheden waarover zowel de vrouwelijke als de mannelijke leidinggevenden in de organisatie van de jaren negentig dienen te beschikken, verwijzen naar verschillende wortels, zoals wil, intellect en liefde, levenstaken, irrationele invloedssferen en gedragsprojecten waarmee zij niet alleen de leden van de organisatie bezielen, maar ook belonen. <br /><br />Dit boek is bestemd voor (aanstaande) hogere leidinggevenden met academische of HBO achtergrond, die him inzichten willen opfrissen of verbreden, en voor studerenden aan hoger onderwijsinstellingen waar organisatie- en managementonderwerpen, in het bijzonder betrekking hebbend op de non-profit sector, een leerroute vormen. Door het praktijkmateriaal is een ruime mate van zelfstudie mogelijk.
Prijs
€ 13,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Wirtz
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 24,00
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 27,95
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 13,56