> > > > > pleidooi-voor-de-rechten-van-de-vrouw

Mary Wollstonecraft - Pleidooi Voor De Rechten Van De Vrouw

Het boek Pleidooi Voor De Rechten Van De Vrouw van de auteur Mary Wollstonecraft is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Pleidooi Voor De Rechten Van De Vrouw" is tweedehands te koop vanaf € 49,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789028427013
   
Soort boek
Hardcover


<p> Terwijl de Franse Revolutie nog volop in beweging was, schreef de oermoeder van het feminisme, Mary Wollstonecraft, in 1792 haar Pleidooi voor de rechten van de vrouw. Daarin trok zij ten strijde tegen de achterstelling die vrouwen al sinds mensenheugenis moesten ondergaan en tegen de vooroordelen die vooraanstaande denkers uit die tijd over vrouwen koesterden. Vrouwen moesten wat haar betreft in alle opzichten dezelfde kansen krijgen als mannen. Ze moesten beroepen kunnen uitoefenen en bijvoorbeeld medicus of vroedvrouw kunnen worden. En vrouwen hoorden vertegenwoordigd te zijn in de politiek, zodat ze zich de wet niet langer hoefden te laten voorschrijven door mannelijke politici. Wollstonecraft schreef haar Pleidooi met grote felheid en levendigheid. </p>
Prijs
€ 49,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Mary Wollstonecraft
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (25)
vanaf € 10,50
Tweedehands (0)
Nieuw (8)
vanaf € 20,86
Tweedehands (0)
Nieuw (8)
vanaf € 11,50
Tweedehands (0)