> > > > > het-leven-met-een-transplantatie-niemand-kan-het-je-leren

Van De Zande - Het Leven Met Een Transplantatie, Niemand Kan Het Je Leren

Het boek Het Leven Met Een Transplantatie, Niemand Kan Het Je Leren van de auteur Van De Zande is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Leven Met Een Transplantatie, Niemand Kan Het Je Leren" is tweedehands te koop vanaf € 36,32 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 36,32 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789086660988
   
Soort boek
Paperback


Levenskwaliteit na een transplantatie, elk persoon geeft hier een andere invulling aan. Iedere transplantatie is uniek, een individuele beleving en ieder ervaart en verwerkt dit op zijn manier. Het zijn mijn persoonlijke ervaringen die ik hierin schrijf, maar vooral ook wat mijn verwachtingen waren na deze nierpancreastransplantatie. Hoe de transplantatie, na een lange en moeilijke weg, een plaats kreeg in mijn leven. Hoe ik vooral geleerd heb ondanks mijn beperkingen zin te geven aan een leven dat zeker de moeite waard is.<br />Als je een onderwerp als transplantatie bespreekt is het belangrijk dat je de twee kanten belicht. Transplantatie wordt soms heel positief voorgesteld, maar er is ook een keerzijde aan de medaille. Toch mag je nooit vergeten dat je zonder die transplantatie nergens zou staan.<br />In dit boek komen zowel de positieve als negatieve aspecten aan bod die ik heb ervaren. Een geslaagde transplantatie houdt meer in dan alleen een goed functioneren van je transplantorganen, er is niet alleen het fysieke maar evengoed het psycho-sociaal en maatschappelijk aspect dat hierbij hoort.<br />Bij transplantatie hoort onvermijdelijk orgaandonatie en de nabestaanden van donoren…. Het is een heel gevoelig onderwerp en naast mijn persoonlijke bevindingen geef ik ook relevante medische informatie weer. Orgaantekort blijft een realiteit, ondanks alle sensibiliseringscampagnes. Ik hoop dat mijn boek er een beetje toe kan bijdragen dat mensen hierover geïnformeerd zijn zodat ze een standpunt kunnen innemen of toch het onderwerp bespreekbaar maken. Op die manier wordt je familie gespaard van twijfel om te beslissen op een heel moeilijk moment.<br /><br />
Prijs
€ 36,32
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Van De Zande
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Schaduwlopen

ISBN: 9789059721524


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 19,90
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 19,50
Tweedehands (0)