> > > > > atlas-van-de-veluwe

Tjirk Van Der Ziel - Atlas Van De Veluwe

Het boek Atlas Van De Veluwe van de auteur Tjirk Van Der Ziel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Atlas Van De Veluwe" is tweedehands te koop vanaf € 31,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 31,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462586321
   
Soort boek
Hardcover


Een boeiende atlas over de geschiedenis van de Veluwe, vanaf de ijstijd tot aan de dag van vandaag <br /> <br />Van woest en ledig naar Nederlands grootste toeristische paradijs De Veluwe staat bekend om de uitgestrekte bossen, heidevelden en zandvlakten. Maar ook de randzones horen erbij; ze zijn historisch, geologisch en hydrologisch er onlosmakelijk mee verbonden. In feite is de Veluwe ??n groot, samenhangend gebied tussen de Rijn, de IJssel en de kust van de Zuiderzee, nu het Randmeer, en kent daardoor uiterst gevarieerde natuur- en cultuurlandschappen. De aanwezigheid van helder stromend water is daarbij voor de bewoners altijd cruciaal geweest. De Atlas van de Veluwe belicht deze rol door de eeuwen heen en trekt de lijnen door naar het heden en de toekomst. Nu klimaatverandering leidt tot extremer weer met langere perioden van droogte afgewisseld met veel neerslag in soms korte tijd, wordt zorgvuldig waterbeheer belangrijker dan ooit. Dat stelt de Veluwe voor grote uitdagingen. Ten behoeve van deze publicatie zijn dronefoto?s gemaakt, evenals speciale hoogtekaarten en grafische visualisaties van het ontstaan van de stuwwallen tot inspirerende vergezichten op ontwikkelingen in de loop van deze eeuw. Bij de atlas verschijnt een podcast met verhalen over water op de Veluwe. Welke rol spelen sprengen en beken vroeger en nu? Hoe zorgen we voor voldoende water voor drinkwater, landbouw en natuur op de Veluwe? Wim Eikelboom zoekt het uit en brengt de kaarten in de atlas tot leven met stromende verhalen.
Prijs
€ 31,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Tjirk Van Der Ziel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 15,30
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 88,00
Een Goed Verhaal

ISBN: 9789059316997


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 22,50