> > > > > managen-met-de-boerenverstandfactor

G. Zuidema - Managen Met De Boerenverstandfactor

Het boek Managen Met De Boerenverstandfactor van de auteur G. Zuidema is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Managen Met De Boerenverstandfactor" is tweedehands te koop vanaf € 14,35 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,35 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789013019704
   
Soort boek
Paperback


Bij het verbeteren van de bedrijfsvoering gaan veel organisaties onvoorbereid te werk: het management heeft geen heldere en concrete visie en missie geformuleerd en managementinstrumenten worden soms lukraak ingekocht.<br /><br />Vaak overzien managers de beschikbare instrumenten niet qua relevantie, impact en afbreukrisico. Als het vervolgens te moeilijk wordt of mis dreigt te gaan, wordt de consulent als wonderdokter binnengehaald. Het doel van Managen met de boerenverstandfactor is om u op uw gezonde boerenverstand aan te spreken. Op een luchtige en praktische wijze wordt duidelijk gemaakt welke concrete acties u kunt nemen om de juiste kwaliteitsinstrumenten in de voor de organisatie juiste fase te kiezen.<br /><br />Het boek biedt u praktische handvatten en eye-openers om eerst het einddoel te bepalen en vervolgens de route uit te stippelen. Of u nu werkzaam bent in profit, non-profit, de dienstverlening of een productiebedrijf.
Prijs
€ 14,35
Bekijk boek


Andere populaire boeken van G. Zuidema
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 6,00
Nieuw (1)
€ 15,89
Tweedehands (1)
€ 7,50
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 16,75