> > > > > armada-tijdschrift-voor-wereldliteratuur-nr-45-december-2006

Armada – Tijdschrift Voor Wereldliteratuur, Nr. 45 (december 2006)

Het boek Armada – Tijdschrift Voor Wereldliteratuur, Nr. 45 (december 2006) is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Armada – Tijdschrift Voor Wereldliteratuur, Nr. 45 (december 2006)" is tweedehands te koop vanaf € 28,95 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 28,95 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
Walter Benjamin en de roes van het denkenEen themanummer gewijd aan de invloedrijke denker Walter Benjamin Deze editie van Armada is geheel gewijd aan het werk van de Duitse filosoof en cultuurcriticus Walter Benjamin. Zijn ideeën over geschiedenis, taal, kunst en ideologie worden in dit nummer vanuit diverse invalshoeken belicht. Over dit nummer:In Armada nr.45 essays, beschouwingen en vertalingen die Benjamins denken verbinden met actuele (2006) en historische vraagstukken. Thema’s als het onvoltooide verleden, de allegorie, de baroktragedie, taalfilosofie en de rol van kunst in de politiek komen aan bod.Met bijdragen van o.a. Rico Sneller, Theo de Wit, Lieven De Cauter, Tammy Lynn Castelein, Jef Jacobs, Tineke de Ruiter en Gerard Visser.  Het nummer bevat ook een vertaling van een prozatekst van Benjamin, vertaald door Rijk Schipper, evenals reflecties op zijn invloed op de hedendaagse literatuur en cultuurkritiek.Productinformatie:Titel: Armada – Tijdschrift voor wereldliteratuur, nr. 45Thema: Walter Benjamin en de roes van het denkenUitgeverij: WereldbibliotheekTaal: NederlandsBindwijze: PaperbackAantal pagina’s: 128Illustraties: Ja, enkele foto'sEditie: Twaalfde jaargang, december 2006Afmetingen: ca. 21,9 x 14,1 x 1,3 cmGewicht: ca. 200 gramConditie: Nog mooi en net exemplaarCategorieën: Literatuur, Filosofie, Cultuurkritiek, TijdschriftenPrijs exclusief verzendkosten
Prijs
€ 28,95
Bekijk boek