> > > > > compendia-compendium-estate-planning

Compendia - Compendium Estate Planning

Het boek Compendia - Compendium Estate Planning is 3 maal gevonden, 2 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Compendia - Compendium Estate Planning" is nieuw te koop vanaf € 90,00 bij Bol.com. "Compendia - Compendium Estate Planning" is tweedehands te koop vanaf € 83,00 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 90,00 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (1) vanaf € 83,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
Compendia - Compendium Estate Planning

Type: Hardcover
ISBN: 9789012403726
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 90,00
Compendia - Compendium Estate Planning

Type: Hardcover
ISBN: 9789012407793
Levertijd: 4

Aanbieder:
€ 103,66
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789012409018
   
Soort boek
Hardcover


Het Compendium Estate Planning bestrijkt een breed scala aan onderwerpen op het gebied van de estate planning, die zowel civielrechtelijk als fiscaalrechtelijk worden belicht. <br /> <br />Het Compendium Estate Planning bestrijkt een breed scala aan onderwerpen op het gebied van de estate planning, die zowel civielrechtelijk als fiscaalrechtelijk worden belicht. Deze 10e druk is bijgewerkt naar de stand van zaken van de wet- en regelgeving van juni 2023. Het Compendium Estate Planning bestrijkt een breed scala aan onderwerpen op het gebied van de estate planning, die zowel civielrechtelijk als fiscaalrechtelijk worden belicht. Het Compendium Estate Planning richt zich in de eerste plaats op het onderwijs. De verschillende onderwerpen worden in algemene zin toegelicht, waarna in meer of mindere mate enige verdieping volgt. Het kan als naslagwerk fungeren in de bachelor- of masterfase van de academische studie, alsmede in het postacademisch onderwijs. Het compendium heeft als doelgroep tevens de verscheidene beroepsgroepen die zich met de estate planning bezighouden. Men denke aan notarissen, accountants en financiële planners uit bank- en verzekeringswezen. De redactie is van mening dat een goede estate planner een integrale benadering van de stof behoeft, met ruimte voor theorie en praktijk. Het boek biedt om die reden zowel de theoretische basis als praktische elementen, soms uitgewerkt in voorbeeldvragen. De opbouw van het boek volgt goeddeels de praktijk van het leven: samenwonen – huwen – schenken – erven. Aan het Compendium Estate Planning hebben de volgende auteurs meegewerkt: mr. A.R. Autar; mr. P. Blokland; mr. dr. G.G.B. Boelens; mr. R.E. van Boven; mr. R.L.M.C. Janssen; mr. dr. J.G. Knot; mr. dr. I.A. Koele; prof. mr. T.J. Mellema-Kranenburg; J.E. van Oostenbrugge MSc; prof. dr. F. Sonneveldt; mr. dr. G.M.C.M. Staats; prof. mr. A.H.N. Stollenwerck en mr. J.C.L. Zuiderwijk. Het Compendium Estate Planning staat onder redactie van: mr. A.R. Autar, notaris bij Kooijman Autar in Rotterdam; prof. dr. mr. W. Burgerhart, hoogleraar Fiscale aspecten van de notariële rechtspraktijk bij de Rijksuniversiteit Groningen, en vennoot bij ScholsBurgerhartSchols; prof. dr. F. Sonneveldt, partner-aandeelhouder bij Mazars Private Clients te Den Haag en hoogleraar Successiewet en estate planning aan de Universiteit Leiden.
Prijs
€ 83,00
Bekijk boek