> > > > > de-bewaring-yael-van-der-wouden

De Bewaring, Yael Van Der Wouden

Het boek De Bewaring, Yael Van Der Wouden is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Bewaring, Yael Van Der Wouden" is tweedehands te koop vanaf € 14,95 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 14,95 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
Gebonden in harde kaft met stofomslag en leeslintThe Booker Prize 2024 LonglistDe bewaring speelt zich af in het naoorlogse Overijssel (1961). Kogelgaten zijn weer gedicht, herinneringen aan de Holocaust zo veel mogelijk verstopt.Isabel woont alleen in het huis van haar overleden moeder, waar alles rustig voortkrabbelt tot plotseling haar broer Louis met zijn nieuwe vriendin Eva voor de deur staat om bij haar de zomer door te brengen.Eva is in alles het tegenovergestelde van Isabel. Waar Isabel houdt van rust, houdt Eva van liederlijk late avonden; waar Isabel bedeesd en voorzichtig is, stampt Eva door het huis en trekt ze letterlijk alles uit de kasten.Maar dan beginnen er kleine dingen – een lepel, een mes, een kom – uit het huis te verdwijnen. Heeft Eva er iets mee te maken? Dat idee laat Isabel niet los. Koortsachtig houdt ze de nieuwe vrouw in de gaten, totdat ze – op het hoogtepunt van die zinderend hete zomer – een mysterieuze ontdekking doet waardoor netjes afgedekte geheimen haar plotseling keihard in het gezicht slaan. Misschien is de oorlog niet helemaal voorbij.De bewaring is een zorgvuldig opgebouwd verhaal waarin continu een aanstekelijke spanning voelbaar is tussen twee vrouwen en tussen het heden en ons donkere, collectieve verleden.Yael van der Wouden (1987) is schrijver en docent. Haar essay over Nederlandse identiteit en Joods-zijn, 'On (Not) Reading Anne Frank', werd genoemd in The Best American Essays 2018. Yael geeft les in creative writing en comparative literature. De bewaring is haar debuut.Uit het Engels vertaald door Fannah Palmer en Roos van der Wardt.Omslagontwerp Lyanne TonkDe bewaring, Yael van der Wouden, mooi en net exemplaarUitgeveij Chaos (imprint van Das Mag Uitgevers), mei 2024, derde druk, gebonden in harde kaft met stofomslag en leeslint, 308 pagina'sPrijs exclusief verzendkostenDit boek is te dik voor brievenbuspost en kan (goed beschermd verpakt) alleen als pakket worden verstuurd.Binnen Nederland gratis verzending bij een aankoop van € 50,00 of meer.Betaal minder of geen verzendkosten, door meer boeken te bestellen.
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek