> > > > > de-grote-rode-treinreis-eric-newby

De Grote Rode Treinreis, Eric Newby

Het boek De Grote Rode Treinreis, Eric Newby is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Grote Rode Treinreis, Eric Newby" is tweedehands te koop vanaf € 8,95 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 8,95 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
Met De Trans-Siberië Expres van Moskou naar de Stille OceaanIn 1977 stapte Eric Newby met zijn vrouw als officiële gids en een fotograaf, in Moskou op de Trans-Siberië spoorlijn naar de Stille Oceaan. De grote rode treinreis is zijn boeiende en kostelijke verslag van deze enorme reis, die ongeveer 9000 kilometer beslaat en waarmee hij in Europa en Azië bijna honderd graden lengte-breedte oversteekt en zeven tijdzones passeert. Er bestaat in de wereld geen enkele treinreis van vergelijkbare lengte en zoals Eric Newby schrijft:'De Trans-Siberië is de enige echte grote treinreis. De rest is maar kinderspel.' In The Times schrijft Edward Blishen over dit boek: 'Hij is buitengewoon grappig (waarmee ik ook ernstig en soms triest bedoel) over het vervelende, saaie reizen in de Sovjet, over hoe moeilijk het is om alleen al je camera naar je gezicht te brengen... en over een grote verscheidenheid aan komisch bekeken mensen, waaronder ook hijzelf, zijn vrouw en zijn kapergids Mischa'; en Miles Kington schreef in The Times, 'Newby... schetst een warm beeld van zijn pelgrimage door een bevroren Siberië... Wat hij zag beschreef hij op meesterlijke wijze, vol humor en met oog voor de verscheidenheid in dit schijnbaar onveranderende woeste land. Het beste compliment dat ik dit boek kan geven is dat het je niet alleen het gevoel geeft de reis ook te willen maken, maar hem te hebben gemaakt in gezelschap van Newby. En dat mag u nu ook.' Eric Newby (1919-2006) was een Engelse auteur en staat vooral bekend om zijn avontuurlijke reisverhalen. Hij reisde vaak samen met zijn vrouw Wanda. Newby ontmoette haar tijdens de oorlog, toen zij hem hielp te ontsnappen.De grote rode treinreis, Eric Newby, ietwat verkleurd, maar verder nagenoeg nog als nieuwUitgeverij Hollandia BV, Bloemendaal, 2002, paperback, 240 pagina'sISBN 906410381Prijs exclusief verzendkosten
Prijs
€ 8,95
Bekijk boek