> > > > > de-laatste-skilift-john-irving

De Laatste Skilift, John Irving

Het boek De Laatste Skilift, John Irving is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Laatste Skilift, John Irving" is tweedehands te koop vanaf € 18,95 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 18,95 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
HardcoverEerste druk, 2022In Aspen, Colorado, in 1941, neemt skiester Rachel Brewster deel aan de Nationale Kampioenschappen Slalom. Little Ray, zoals ze wordt genoemd, komt niet eens in de buurt van het podium. Maar wél slaagt ze in een andere missie: zwanger worden. Terug thuis in New England wordt Little Ray skileraar.Haar zoon, Adam, groeit op in een familie die spot met conventies, maar die ook alle vragen ontwijkt naar haar bewogen verleden. Jaren later, op zoek naar antwoorden, volgt Adam het spoor terug naar Aspen. In hotel Jerome, waar hij is verwekt, komt hij geesten uit het verleden op het spoor. Het zijn niet de eerste, noch de laatste geesten die hij zal ontmoeten.In De laatste skilift gaat Irving terug naar de plaatsen van zijn jeugd. Het is zijn meest persoonlijke boek, en volgens Irving zelf zijn laatste ‘grote’ roman.De laatste skilift, John Irving, nog mooi en net exemplaarUitgeverij De Arbeiderspers, Amsterdam, 2022, eerste druk, gebonden in harde kaft met stofomslag, 1006 pagina'sISBN 9789029548175Prijs exclusief verzendkostenDit boek is te dik (1006 pagina's!) voor brievenbuspost en kan alleen als pakket worden verstuurd.Binnen Nederland gratis verzending bij een aankoop van € 50,00 of meer.Betaal minder of geen verzendkosten, door meer boeken te bestellen.
Prijs
€ 18,95
Bekijk boek