> > > > > de-zoektocht-naar-het-onbekende

De Zoektocht Naar Het Onbekende

Het boek De Zoektocht Naar Het Onbekende is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Zoektocht Naar Het Onbekende" is tweedehands te koop vanaf € 22,60 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 22,60 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789082841800
   
Soort boek
Paperback


Sandy (31) schrijft over de ziekte van haar man Maarten die op zijn 31ste de diagnose dementie krijgt. Niets lijkt een mooie toekomst nog in de weg te staan als we zwanger raken van onze dochter Eva. Kort daarna gaat Maarten vreemd gedrag vertonen. Echter staan we dan pas aan het begin van een lange zoektocht. Vele diagnoses zijn er dan ook gesteld als er, na lang aandringen voor extra onderzoek en uiteindelijk een spoedopname, een juiste diagnose gesteld wordt. Maarten is pas net 31 jaar als hij de diagnose frontotemporale dementie krijgt. Het is al vreselijk om deze diagnose te krijgen, maar het zorgtraject met alle vooroordelen en weerstanden waarin wij dan belanden maakt het allemaal nog veel lastiger.
Prijs
€ 22,60
Bekijk boek