> > > > > geschriften-vanwege-de-vereniging-corporate-litigation-20052006

Geschriften Vanwege De Vereniging Corporate Litigation 2005-2006

Het boek Geschriften Vanwege De Vereniging Corporate Litigation 2005-2006 is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Geschriften Vanwege De Vereniging Corporate Litigation 2005-2006" is tweedehands te koop vanaf € 17,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789013036213
   
Soort boek
Paperback


De verschillende stakeholders rondom de vennootschap staan scherper ten opzichte van elkaar, hetgeen leidt tot jurisprudentie en beschouwingen die voor de corporate litigator zonder meer van belang zijn. Naast de gebruikelijke kronieken bevat de bundel bijdragen op onder meer het terrein van het medezeggenschapsrecht, de feitengaring in de civiele procedure en de nieuwe geschillenregeling.<br />
Prijs
€ 17,95
Bekijk boek