> > > > > het-labyrint-van-de-wereld-ross-king

Het Labyrint Van De Wereld, Ross King

Het boek Het Labyrint Van De Wereld, Ross King is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Labyrint Van De Wereld, Ross King" is tweedehands te koop vanaf € 9,50 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 9,50 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
Londen 1660 De keurige boekhandelaar Isaac Inchbold raakt verzeild in een onderwereld van spionnen en smokkelaars, geheimschriften en vervalsingen - en blijkt ten slotte de pion te zijn in een bedrieglijk spel. Met het raadselachtige verzoek zich naar een afgelegen landhuis te begeven begint voor de Londense boekhandelaar Isaac Inchbold een ware odyssee door het zeventiende-eeuwse Europa. Nadat hij de opdracht heeft aangenomen een schitterende, tijdens de Engelse burgeroorlog geplunderde bibliotheek in oude glorie te herstellen, glijdt Inchbold steeds verder uit het geregelde leven van Londen anno 1660 en belandt in een onderwereld vol spionnen en smokkelaars, geheimschriften en vervalsingen. Als de kamergeleerde alle middelen waarover hij als antiquaar beschikt, inzet om een ingewikkeld historisch raadsel stukje bij beetje op te helderen, ontdekt hij hoe de grondlegger van de bibliotheek, sir Ambrose Plessington, aan de vooravond van de Dertigjarige Oorlog de inhoud van de keizerlijke bibliotheek uit Praag wist te smokkelen. Bij zijn speurtocht naar een van deze gestolen boeken - een verscholen hermetische tekst - komt Inchbold al gauw in een complot terecht dat een verbluffend verband blijkt te hebben met tal van gebeurtenissen die ogenschijnlijk niets met elkaar te maken hebben, zoals de plundering van Constantinopel in 1453 en sir Walter Raleighs laatste expeditie op zoek naar het goud van Eldorado.Het labyrint van de wereld, Ross King, goed exemplaarAnthos, paperback met flappen, 448 pagina’sISBN 9041402918Prijs exclusief verzendkosten (pakketpost)
Prijs
€ 9,50
Bekijk boek