> > > > > huis-op-orde

Huis Op Orde !

Het boek Huis Op Orde ! is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Huis Op Orde !" is tweedehands te koop vanaf € 12,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 12,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Huis Op Orde ! ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Huis Op Orde

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789013040432
   
Soort boek
Paperback


Huis op orde!<br />In deze eeuw is hr als partner in business een gevleugelde term geworden. De ook in Nederland wereldberoemde David Ulrich heeft hiervoor met zijn boeken (waaronder zijn meest recente, The HR Proposition) en lezingen als katalysator gediend. Hig is van mening dat hr toegevoegde waarde moet creëren voor klant, zijn woordje moet doen bij strategiebesprekingen met het MT en zijn beleid met ken – en stuurgetallen dient te onderbouwen.<br />Als redactie onderschrijven wij het bovenstaande helemaal. In ons eerste boek uit deze reeks Samen in de modder! De rol van HR bij veranderingsmanagement gaan wij dan ook in op de rol van hr bij allerlei veranderingsprocessen. Met het boek Huis op orde! De rol van hr bij praktisch personeelsmanagement breken wij een lans om eerst en zeker (!) ook allerlei primaire hrprocessen goed geregeld te hebben. Een van de personen die wij voor dit boek geïnterviewd hebben, noemde dit het ouderwetse P&O-handwerk. ‘Pas als dat goed geregeld is, kan je als hradviseur toegevoegde waarde bieden en aanschuiven bij de lijn’, zei hij.<br />Huis op orde! is geschreven door en voor hr-professionals. Het is een praktisch boek vol met tips, tools en aandachtspunten over onder meer arbeidsovereenkomsten, leeftijdsbewust personeelsbeleid, competentie – en gezondheidsmanagement, selectie-, functionerings-, POP-, beoordelings-, ontslag- en exitgesprekken, cao’s, werknemersverzekeringen, diversiteit, loop-baan- en arbobeleid, re-integratie, arbeidsmarktcommunicatie, dossiervorming en personeels-informatiesystemen, personeelsplanning, et cetera.<br />Kortom, een must voor iedere hr-adviseur die zijn huis op orde wil krijgen en houden.
Prijs
€ 12,00
Bekijk boek