> > > > > licht-en-film

Licht En Film

Het boek Licht En Film is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Licht En Film" is tweedehands te koop vanaf € 10,00 bij www.stormybooks.nl.

Tweedehands (2) vanaf € 10,00 bij www.stormybooks.nl Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Licht En Film ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Licht En Film

Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
www.stormybooks.nl
Soort boek
Hardcover met linnen rug


Conditieredelijk [hoekjes/rand kaft diverse kale stootplekjes, pagina's deels vergeeld]Aantal pagina`s226Uitgavejaar1972Uitgegeven doorTime-Life International [Nederland] N.V.Kafthardcover met linnen rugStofomslagn.v.t.ISBNniet bekendCode [intern]ZOL15 Beschrijving boekDoor de redactie van de Time-Life Boeken.Deel 2 uit de reeks Life De Fotografie.Achterin het boek bevindt zich een afdruk van een foto uit 1855 van Roger Fenton.InleidingZodra een fotograaf een camera in handen heeft, krijgt hij met een ongekend omvangrijk keuzepakket van techniek en esthetica te maken. Welke film zal hij nemen? Waarmee moet hij het fotografische object verlichten - met natuurlijke verlichting, flitslampen of strijklicht? Onder welke lichthoeken zijn met de camera bevredigende resultaten te bereiken? Welk diafragma en welke tijd vangen het juiste detail en de fijn genuanceerde toon die een zuivere foto nodig heeft?Zelfs een ervaren fotograaf heeft er vaak moeite mee deze vragen zo te beantwoorden dat hij er zelf helemaal achter kan staan. Het een houdt ten nauwste verband met het ander, en dat is de oorzaak van een ogenschijnlijke complexiteit. Een beslissing over de verlichting heeft altijd directe gevolgen voor de belichting, en alleen al de filmkeus kan de andere plannen beïnvloeden. De vraagstukken hebben ook iets onwezenlijks [of hebben daar soms de schijn van gekregen], omdat ze allemaal betrekking hebben op dat merkwaardige natuurkundige verschijnsel, licht, en de neerslag daarvan op concretere dingen van de wereld om ons heen - hierbij valt vooral te denken aan bepaalde zilververbindingen aan het oppervlak van fotografisch filmmateriaal.Het mysterie verdwijnt en de veelzijdige problematiek wordt tot zijn juiste proporties gebracht wanneer duidelijk wordt wat de grondbeginselen van licht zijn. Dit deel van de Life-Serie De Photographie gaat over het karakter van licht; over de evolutie van de moderne film sinds de eerste ontdekking van de invloed van licht op lichtgevoelig materiaal; over de huidige filmsoorten en hun toepassingsmogelijkheden; over belichtingsmeters en hun werking bij het bepalen van de juiste belichting; over kunstlichtbronnen, en over de methodiek om tot een bevredigende contrastwerking te komen. Deze thema’s beslaan de grondbegrippen waarmee men te maken heeft in de fotografie. Dit boekt toont hoe door systematische verkenning de technische eisen voor een ‘goed’ negatief kunnen samenvallen met de esthetische doelstellingen van een in het oog lopende foto.De redactie.
Prijs
€ 10,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789061820024
   
Soort boek
Hardcover


Licht en film is een boek van Direct Holdings Holland B.V.
Prijs
€ 32,45
Bekijk boek