> > > > > met-twee-potten-pindakaas-naar-moskou-karel-van-het-reve

Met Twee Potten Pindakaas Naar Moskou, Karel Van Het Reve

Het boek Met Twee Potten Pindakaas Naar Moskou, Karel Van Het Reve is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Met Twee Potten Pindakaas Naar Moskou, Karel Van Het Reve" is tweedehands te koop vanaf € 18,95 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 18,95 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
Eerste druk, 1970Karel van het Reve (1921–1999) was van 1957 tot 1983 hoogleraar Slavische Letterkunde aan de universiteit van Leiden. Hij vertaalde talloze Russische auteurs in het Nederlands en ontving daarvoor de Martinus Nijhoff Prijs. Ook was hij correspondent in Moskou voor Het Parool.Van het Reve publiceerde twee romans en talloze essays, waaronder Rusland voor beginners (1962), Uren met Henk Broekhuis (1978) en De ondergang van het morgenland (1990). In 1985 verscheen zijn Geschiedenis van de Russische literatuur, een boek dat uitgroede tot een standaardwerk voor eenieder die geïnteresseerd is in de Russische literatuur. In 1981 ontving Van het Reve de P.C. Hooftprijs. Hij overleed in maart 1999.Met twee potten pindakaas naar Moskou, Karel van het Reve, goed exemplaar (gebruikssporen/slijtage aan de omslag)G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1970, eerste druk, paperback, 142 pagina'sPrijs exclusief verzendkosten
Prijs
€ 18,95
Bekijk boek