> > > > > schenkingen-en-legaten-van-onroerende-goederen

Schenkingen En Legaten Van Onroerende Goederen

Het boek Schenkingen En Legaten Van Onroerende Goederen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Schenkingen En Legaten Van Onroerende Goederen" is tweedehands te koop vanaf € 37,21 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 37,21 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789046520215
   
Soort boek
Paperback


Met dit werk biedt de auteur een theoretisch gefundeerd en praktijkgericht inzicht aan al wie te maken heeft met schenkingen en legaten van onroerende goederen. De auteur gaat, vanuit een analyse van de wetgeving, de rechtsleer en de rechtspraak, in eerste instantie dieper in op de burgerrechtelijke aspecten van schenkingen en legaten van onroerende goederen. In dit deel komen onder meer de constitutieve bestanddelen, de grond- en vormvereisten en de gevolgen van de schenkingen en de testamenten van onroerende goederen aan bod. In een tweede deel wordt stilgestaan bij de aspecten van schenkingsrechten en successierechten en worden een aantal mogelijkheden om de nalatenschap van onroerende goederen fiscaal te optimaliseren, in detail besproken. Het werk sluit af met een handig overzicht van modellen van schenkingen en legaten.
Prijs
€ 37,21
Bekijk boek