> > > > > sereen-ahmet-hamdi-tanpinar

Sereen, ?ahmet Hamdi Tanpinar

Het boek Sereen, ?ahmet Hamdi Tanpinar is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Sereen, ?ahmet Hamdi Tanpinar" is tweedehands te koop vanaf € 35,00 bij www.boekwinkelstip.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 35,00 bij www.boekwinkelstip.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.boekwinkelstip.nl
'Het beste boek dat ooit over Istanbul is geschreven' - Orhan PamukTip van StipIstanbul, 1939. De Tweede Wereldoorlog dreigt. Nuran staat op het punt de stad te verlaten. Mümtaz, vol verlangen om zijn geliefde achterna te reizen, dwaalt door de stad, op zoek naar een dokter voor zijn zieke neef. Zijn wandeling groeit uit tot een tocht vol herinneringen, aan zijn liefde voor Nuran en aan de oude Turkse liederen waarmee de landschappen in de stad verbonden zijn. Op de golven van dit muzikale geheugen evolueert Istanbul tot een van de hoofdpersonen van het boek. Voor Mümtaz is het uiteindelijk onmogelijk de stad, de Bosporus, de oude muziek, en de vrouw van wie hij hield van elkaar te scheiden.Sereen is een van de indrukwekkendste liefdesromans uit de wereldliteratuur. Het is een roman vol muziek en vol poëzie over de liefde tussen Mümtaz en Nuran. En een liefdesverklaring aan de stad aan de Bosporus.Ahmet Hamdi Tanpinar (1901-1962) is een van de grondleggers van het Turkse modernisme en een groot kenner van de negentiende-eeuwse Osmaanse cultuur en literatuur. Hij wordt geprezen als een bijzonder stilist. Van Tanpinar verscheen eerder in Nederland Het Klokkengeliketinstituut. 'Grandioze satire op de modernisering van de Turkse samenleving in de 20e eeuw.' - NRC HandelsbladVertaald uit het Turks door Hanneke van der HeijdenHanneke van der Heijden (1964) vertaalde eerder onder meer Het Klokkengelijkzetinsituut en Istanbul. Herinneringen en de stad van Orhan Pamuk. In 2008 werd zij samen met Margreet Dorleijn, met wie zij werk van Orhan Pamuk, Elif Shafak en Oguz Atay vertaalde, onderscheiden met de Fonds voor de Letteren-vertaalprijs. Van der Heijden schrijft over literatuur uit Turkije op www.literatuuruitturkije.nl. Sereen, ?Ahmet Hamdi Tanpinar, nog mooi en net exemplaarAthenaeum-Polak & Van Gennep, Amsterdam 2013, eerste druk, paperback, 504 pagina'sISBN 9789025370114Prijs exclusief verzendkostenDit boek is te dik voor brievenbuspost en kan (goed beschermd verpakt) alleen als pakket worden verstuurd.Binnen Nederland gratis verzending bij een aankoop van € 50,00 of meer.Betaal minder of geen verzendkosten, door meer boeken te bestellen.?
Prijs
€ 35,00
Bekijk boek