> > > > > volk-in-verdrukking-en-verzet

Volk In Verdrukking En Verzet

Het boek Volk In Verdrukking En Verzet is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Volk In Verdrukking En Verzet" is tweedehands te koop vanaf € 5,00 bij www.stormybooks.nl.

Tweedehands (1) vanaf € 5,00 bij www.stormybooks.nl Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
www.stormybooks.nl
Soort boek
gekartonneerd


Conditieredelijk [toplaag kaft beschadigd, kaft vlekkerig, inhoud goed]Aantal pagina`s68Uitgavejaar1970Uitgegeven doorMubro - N.V. Drukkerij DicoKaftgekartonneerdISBNniet bekendCode [intern]NUMA Beschrijving boekSamengesteld door J.W. Rengelink en I. Mug.Kort historisch overzicht van het verloop van de Tweede Wereldoorlog voor Nederland inclusief zwart-wit foto’s ter herdenking van 25 jaar vrijheid. Met een voorwoord van koningin Juliana.  Op 5 mei 1970 zullen wij in een feestelijke stemming zijn. De vlaggen zullen wapperen. Vijfentwintig jaar is het geleden, dat vijf jaar wrede onderdrukking door de Duitsers een einde nam. Vijfentwintig jaar is het geleden dat ons volk, uitgeput en verhongerd, maar met blij glanzende ogen, zijn bevrijders verwelkomde. Het goede had het kwade overwonnen, vrede en vrijheid waren wedergekeerd.Daarom wil Nederland op 5 mei 1970 zijn vreugde uiten. Wij leven weer in een vrij land, waar ieder recht heeft op een eigen mening, waar ieder mee verantwoordelijkheid draagt voor het bestuur van het land, waar vrijheid van godsdienst, geweten, onderwijs, drukpers, vereniging en vergadering bestaat. Omdat wij leven in een land waar vrijheid en rechtszekerheid bestaan voor ieder, wat zijn afkomst of zijn ras ook mag zijn. Het is de taak van jullie, jongeren, deze vrijheid te behoeden. Zij is duur gekocht.
Prijs
€ 5,00
Bekijk boek