Arjen Lubach - Iv

Het boek Iv van de auteur Arjen Lubach is 4 maal gevonden, 1 maal nieuw en 3 maal tweedehands. "Iv" is nieuw te koop vanaf € 15,00 bij Bol.com. "Iv" is tweedehands te koop vanaf € 11,00 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 15,00 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (3) vanaf € 11,00 bij Bol.com Toon 3 tweedehands boeken


De auteur van dit boek
Arjen Lubach


Profiel van Arjen Lubach

Andere auteurs

We hebben Iv ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Iv
Iv
Iv

Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Iv

Type: Paperback
ISBN: 9789057598180
Levertijd: 4

Aanbieder:
€ 15,00
Tweedehands
We hebben 3 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057595844
   
Soort boek
Paperback


Een moord. Een staatsgeheim. Een ijzingwekkende achtervolging. Wanneer Elsa op haar vakantieadres in Zuid-Frankrijk hoort dat haar vader is vermoord, neemt ze direct het eerste vliegtuig terug naar Nederland. Eenmaal in Amsterdam ontdekt ze dat haar vader, een emeritus hoogleraar, een groot staatsgeheim op het spoor was, waarvan het uitlekken onvoorstelbare gevolgen zou hebben. Met de hulp van Maarten van Eck, de beroemde televisieprofessor, besluit Elsa door te gaan waar haar vader is gebleven. Wat hebben de geschriften van Cicero met het geheim te maken? En wie is toch de mysterieuze Vier? Terwijl ze op de hielen wordt gezeten door politie én moordenaars, volgt er een ijzingwekkende achtervolging van 24 uur, een rit die leidt van Amsterdam, via de Noord-Hollandse duinen, naar Zuid-Frankrijk. Arjen Lubach (1979) schreef drie romans, waaronder de bestseller Magnus. Daarnaast werkt hij voor theater, televisie en film. Hij was in 2012 winnaar van het televisieprogramma De Slimste Mens en werd verkozen tot tv-talent van het jaar. `100% plotgedreven thriller. Uiterst boeiende pageturner. Spannend boek, vraagt om een vervolg. **** - Crimezone
Prijs
€ 11,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789049804039
   
Soort boek
Paperback


IV (Vier) van Arjen Lubach is een thriller voor de liefhebbers van Dan Brown en Tomas Ross. De vader van Elsa is hoogleraar middeleeuwse schriftcultuur. Hij is op het spoor van de ontrafeling van een groot staatsgeheim als hij wordt vermoord. Elsa besluit door te gaan waar haar vader is gebleven en krijgt de politie en de moordenaars achter zich aan. Met de thriller IV (Vier) won Arjen Lubach de Crimezone Debuutprijs en werd hij genomineerd voor de Gouden Strop. Arjen Lubach is schrijver en tv-, radio- en theatermaker. Voor Magnus heeft hij de publieksprijs van de Dioraphte Jongerenliteratuur Prijs gewonnen. IV (Vier) is zijn eerste thriller. 'Voor dit boek kan de dvd-speler gerust een paar avonden uit blijven.'– NRC Handelsblad dwarsligger® 355
Prijs
€ 11,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789057596698
   
Soort boek
Paperback


NU MET NIEUWE ONTKNOPING Winnaar Crimezone Debuutprijs 2013 In deze ijzingwekkende thriller gaat Elsa op zoek naar de moordenaar van haar vader. Ze komt tot de ontdekking dat hij op het spoor was van de ontrafeling van een groot staatsgeheim. Als blijkt dat Elsa zelf wordt verdacht van de moord, volgt er een bloedstollende achtervolging van 24 uur door Amsterdam, via de duinen bij Heemskerk naar Zuid-Frankrijk. Wie heeft haar erin geluisd? Wat hebben de geschriften van Cicero ermee te maken? En wie is toch de mysterieuze Vier? Speciaal voor deze midprice-editie schreef Arjen Lubach een epiloog met een nieuwe, verrassende ontknoping. Arjen Lubach, bekend van onder andere zijn geprezen roman Magnus, schreef met IV zijn thrillerdebuut. De pers was unaniem lovend. IV werd genomineerd voor De Gouden Strop en bekroond met de Crimezone Debuutprijs. `Een boek waarvoor de dvd-speler gerust een paar avonden uit kan blijven. **** nrc.next `Een spannend boek in een pakkende schrijftstijl, een pageturner, waarbij je continu benieuwd blijft naar de volgende pagina. Jury De Gouden Strop 2013 `100% plotgedreven thriller in de traditie van Dan Brown. Crimezone
Prijs
€ 24,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Arjen Lubach
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Magnus

ISBN: 9789057594281


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,50
Tweedehands (4)
vanaf € 12,50
Nieuw (2)
vanaf € 11,95
Tweedehands (2)
vanaf € 11,60
Stoorzender

ISBN: 9789463810562


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 12,50
Tweedehands (1)
€ 39,99